iOS12 ,iPhone 5 kullananlara kötü haber

Read ın your language

iphone 5
iphone 5

Bu yazı şimdiye kadar 715kez okundu!

iOS12 ,iPhone 5 kullananlara kötü haber !

iPhone 5 , kullananlar bu haber sizi ilgilendiyor çünkü Apple iOS 12 ile iPhone 5 ‘den desteğini çekiyor. Yani iOS 12 çıktığında iPhone 5’lere yüklenemeyecektir. iPhone 5 sahipleri planlı eskitmenin kurbanı olarak ya yeni iPhone alacaklar yada alternatif mobil işletim sistemi olan Android ‘li bir telefon almaya karar vereceklerdir.

Apple , yeni yazılımlarını öncelikle test ortamında geliştiricilerin yorumlarına sunuyor. Gelen yorumlar sonucunda eklemeler, düzeltmeler ve güncellemeler yapıyorlar. iOS 12 test versiyonunda iPhone 5s ‘den üzeri modellere için olduğu yer alınca , otomatik olarak akla artık iPhone 5 ‘in işinin bittiği varsayılıyor. Hatta iPhone 5S için bile iOS 12 olacak mı şüpheli.

iOS 12 ne zaman geliyor ?

Apple , genelde WWDC 18 ‘de iOS 12 ‘yi tanıtacaktır. Tahminen haziran ayının ilk haftası olarak düşünebiliriz.

.ads in wordpress

HomePod Apple Akıllı Hoparlör Ne işe yarar ?

Apple,2018 Ülkelere göre Mobil Uygulama Zam Oranları

Bu yazı şimdiye kadar 715kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 780 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.