iOS12 ,iPhone 5 kullananlara kötü haber

Read ın your language

iphone 5
iphone 5

Bu yazı şimdiye kadar 520kez okundu!

iOS12 ,iPhone 5 kullananlara kötü haber !

iPhone 5 , kullananlar bu haber sizi ilgilendiyor çünkü Apple iOS 12 ile iPhone 5 ‘den desteğini çekiyor. Yani iOS 12 çıktığında iPhone 5’lere yüklenemeyecektir. iPhone 5 sahipleri planlı eskitmenin kurbanı olarak ya yeni iPhone alacaklar yada alternatif mobil işletim sistemi olan Android ‘li bir telefon almaya karar vereceklerdir.

Apple , yeni yazılımlarını öncelikle test ortamında geliştiricilerin yorumlarına sunuyor. Gelen yorumlar sonucunda eklemeler, düzeltmeler ve güncellemeler yapıyorlar. iOS 12 test versiyonunda iPhone 5s ‘den üzeri modellere için olduğu yer alınca , otomatik olarak akla artık iPhone 5 ‘in işinin bittiği varsayılıyor. Hatta iPhone 5S için bile iOS 12 olacak mı şüpheli.

iOS 12 ne zaman geliyor ?

Apple , genelde WWDC 18 ‘de iOS 12 ‘yi tanıtacaktır. Tahminen haziran ayının ilk haftası olarak düşünebiliriz.

.ads in wordpress

HomePod Apple Akıllı Hoparlör Ne işe yarar ?

Apple,2018 Ülkelere göre Mobil Uygulama Zam Oranları

Bu yazı şimdiye kadar 520kez okundu!

"iOS12 ,iPhone 5 kullananlara kötü haber", 5 out of 5 based on 1 ratings.

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 763 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.