Instagram’da beğendiğiniz fotoğrafları paylaşma – instagram Repost Henüz Değerlendirilmemiş

Read ın your language

repost-instagram
repost-instagram

 

repost-instagram
repost-instagram

Sosyal Medyanın vazgeçilmez mecralarından biri haline gelen instagram da kullanıcı giderek artıyor. Instagram‘da beğendiğiniz fotoğrafı kaydetmek ve daha sonra kendi profiliniz de paylaşmak biraz meşakkatli bir iş. instagramdaki fotografı kendi profinizde paylaşmaya repost diyoruz. Aslında Twitter daki retweet işlemi olarak da düşünebilirsiniz.

instagram repost yapılmış fotoğrafı nasıl anlarsınız ? Sol köşede geri dönüşüm gibi bir sembol çıkar. Bu repost edildiğini göstermektedir.

Instagram fotoğrafları nasıl bilgisayara kaydedilir ?

instagram paylaşım
instagram paylaşım

Instagram Repost için yapmanız gereken hem iOS için hem de Android mobil işletim sistemler için mevcut uygulamayı (app) REPOST FOR INSTAGRAM ‘ı indirmeniz yeterlidir.

repost for instagram uygulaması için sadece instagram hesabnızın olması yeterlidir.

Repost for instagram – iPhone

https://itunes.apple.com/us/app/repost-for-instagram/id570315854?mt=8

 

Repost for instagram – Android

 

 

 

Bu Yazıyı Değerlendirin lütfen.

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 783 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Sizin yorumunuz yok mu ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.