Instagram video ve foto indir

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 4231kez okundu!

instagram downloader

Instagram’da beğendiğiniz video ve fotoğraflarını nasıl indirebilirsiniz ?

Yapmanız gereken “Instadownloader for instagram” Android uygulamasını (ücretsiz) indirmektir. Uygulamayı başlattığınız gerekli yönlendirmeyi yapmaktadır ancak özetleyelim.

Öncelikle belirtmek fayda var ki, uygulamayı kullanmak için herhangi bir kayıt olmanız gerekmiyor. Mevcut instagram şifrenizi veya kullanıcı adınızı da paylaşmanız gerekmiyor. Bu bakımdan rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulamadır. Türevleri mevcut olmasına rağmen tercihim bu uygulamadan yana olup size de tavsiye ediyorum.

Maalesef ios (iphone,ipad) versiyonu yok.  Alternatif olarak GramDrive adlı uygulama var. Ancak instagram kullanıcı detay ve şifrenizi girmeniz gerekiyor.

Nasıl Kullanılır ?

1- Instagram’ı açıp istediğiniz video veya fotoğrafın sağ alt köşesinde üst üste üç nokta göreceksiniz. Tıklayın. Açılan menüden “copy Share url” seçin. Fotoğraf veya videonun link ini kopyalamış oluyorsunuz.

wpid-2014-05-01-22-36-05-1.png

2- “Instadownloader for instagram”‘ı çalıştırdığınız da , ekran görüntüsünde de olduğu gibi “download” sekmesine gelip “PASTE” tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece kopyaladığınız link yapışmış olacak ve indirilebilir olan foto yada video listelenerek seçim yapıp devam etmeniz gerekecektir.

.ads in wordpress

wpid-screenshot_2014-05-01-22-32-04-1.png

3- Seçilen video ve foto’nun indirilmesi ; İşlem tamamlandıktan sonra video veya fotoğrafın altındaki “Save” seçmeniz yeterli olacaktır.

Kaydedilecek yeri seçme opsiyonu ile ekran açılacaktır. Sarı Klasör üzerine tıklarsanız istediğini klasöre veya hafızaya kopyalayabilirsiniz. Hatta dosyanın adını da düzenleyebilirsiniz.

wpid-screenshot_2014-05-01-22-49-11-1.png

140118-InstaDownloader2

Bu yazı şimdiye kadar 4231kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 780 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.