instagram profilini ve fotoğraflarını gizle

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 2226kez okundu!

instagram-profil-ve-Fotograflari-Nasil-Gizlenir-tayfuncatechnology

Standart olarak, Instagram’daki herkes profilinizi ve gönderilerinizi görebilir. Gönderilerinizi sadece onaylı takipçilerin görebileceği şekilde gizli yapabilirsiniz. Gönderilerinizi gizli yaptığınızda, bunları Ara ve Keşfet’in Fotoğraflar sekmesinde veya konu etiketi ya da konum sayfalarında sadece onaylı takipçileriniz görebilir. Gönderiler bilgisayardan gizli yapılamaz.

Instagram uygulamasından gönderilerinizi gizli yapmak için:

Apple iOS

 1.  simgesine dokunarak profilinize gidin
 2.  simgesine dokunun
 3. Gizli Hesap ayarını açın

Android

 1.  simgesine dokunarak profilinize gidin
 2.  simgesine dokunun
 3. Gizli Hesap ayarını açın

Windows Phone

 1.  simgesine dokunarak profilinize gidin
 2. Profili Düzenle‘ye dokunun
 3. Kutuyu işaretleyerek Gönderiler Gizli ayarını açın ve değişikliklerinizi kaydetmek için onay işaretine dokunun

Gizli gönderilerle ilgili bilmeniz gereken şeyler:

 • Sosyal ağlarda paylaştığınız gizli gönderiler, bu ağlardaki gizlilik ayarlarınıza bağlı olarak herkese görünür halde olabilir. Örneğin, Instagram’da gizli olarak ayarlanan bir gönderiyi Twitter’da paylaştığınızda, söz konusu gönderiyi Twitter gönderilerinizi görebilen kişiler görebilir.
 • Gönderilerinizi gizli yaptıktan sonra, gönderilerinizi, takipçiler listenizi veya takip ettikleriniz listenizi görmek isteyen kişilerin size takip isteği göndermesi gerekir.
 • Takip istekleri  Hareketler’de görünür. Buradan bunları onaylayabilir veya yok sayabilirsiniz.
 • Birisi siz gönderilerinizi gizli yapmadan önce sizi takip ediyorsa ve bu kişinin gönderilerinizi görmesini istemiyorsanız, bu kişiyi engelleyebilirsiniz.
 • Sizi takip etmeyen kişiler size doğrudan fotoğraf veya video gönderebilir.

Bu yazı şimdiye kadar 2226kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.