Instagram 4.1 versiyon hk.da

Read ın your language

Instagram 4.1 Versiyonu hk.da

Bu yazı şimdiye kadar 3791kez okundu!

Popüler Fotoğraf paylaşım uygulaması aynı zamanda video payalaşım özelliği ile benzer uygulama olan Vine’ın da rakibi konumuna geldi. Youtube’un yazılım geliştiricileri tarafından yayınlanan Mixbit adlı uygulama her iki alanda da hem instagram’a hem de Vine’a alternatif uygulama olarak çıktı. Deneyip hangisini tercih edeceğinize karar vermek size kalmış. Ancak şu bir gerçek youtube ‘dan sonra türevi bir çok web sitesi olmasına rağmen youtube’ın yerini yada tercih edilebilirliğini etkilemedi.

ku-bigpic

Bahsedilen uygulamasın hem iOS hem de Android versiyonları mevcuttur.

Instagram’ın 4.0 versiyonu ile gelen video paylaşma özelliği 4.1 ile geliştirilip daha önce çekilmiş videolarınız paylaşılamaz iken 4.1 versiyonu ile mümkün hala geliyor. Süre sınırlaması (15 sn.) devam ettiği için daha önce çekilmiş videonun kesilmesi uygulama içinde mümkün olup kapak resmi bile belirlenebiliyor.

instagram-41-lead

 

Instagram-enabled-uploading-pre-recorded-videos-and-iOS-straightening-image

Apple ürünlerinde kullananlar için gelen ek özellik ; Video’nun sarsıntı ile çarpıklaşmaş hali otomatik düzeltme modu ile minimize ediliyor.

Android ürünlerinde kullananlar için ise ; Ice Cream Sandwich sürümünü kullananların da güncelleme ile artık  video çekme özelliğini kullanabilecek.

Instagram‘ı Android için buradan ve iOS için buradan indirebilirsiniz.

MixBit‘i iOS için ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

 

Bu yazı şimdiye kadar 3791kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.