Hızlı Şarj teknolojisi – Huawei

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 1523kez okundu!

huawei-quick-charge-tayfuncatechnology

Samsung ile başlayan hızlı şarj teknolojisi, Huawei ile yeni boyut kazanmış. Yalnız telefon bataryasını çıkartıp hızlı şarj ünitesine bağladığınızda bu imkandan faydalanacaksınız. Hal böyle olunca biraz duraklamış olabilirsiniz. Ya size  5 dk şarj ile bataryanız %50 dolacak denirse o zaman 5 dk ulaşılmaz olmayı tercih eder miydiniz ? Bu durumda 10 dk ‘ya 100 % şarj olacak.

3.000 mAh’lik akıllı telefon pilinde yapılan testte ise 5 dakikada pilin yarısının şarj edildiği belirtiliyor. Telefonun yarıya kadar şarj olması 10 saatlik kullanım sağlıyor ve bu da 5 dakikalık bir şarj için oldukça iyi bir rakam. Şu anda test aşamasında olan yeni pil teknolojisinin ne zaman hayata geçeceği henüz bilinmiyor.

.ads in wordpress

Bu yazı şimdiye kadar 1523kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.