Fifa 17 Geliyor… ilk video [Video]

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 1799kez okundu!

FIFA 17 nin resmi tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan videoda FIFA oyunlarının dünden bugüne kronolojik bakış gelişim vurgulanıyor. “Futbol değişti” sloganı da işaret ediyor. Gerçekçilik ,Frostbite oyun motoruyla geleceği de bu videoyla birlikte kesinlik kazanmış oluyor. Yeni oyundan çok küçük bir görüntü yer alsa da oyundaki grafiksel gelişme rahatlıkla hissedilebiliyor.

Yarın, 12.06 tarihinde de kısa videonu uzunu gelecek. Tanıtımı ile neler değiştiğini görebileceğiz.

Fifa 17 Ne zaman satışta olacak ?

PS3 ‘ünü değiştirmeyi düşünenler acele etmeyin , SONY PS3 desteğini çekmedi.

27 Eylül’de Kuzey Amerika’da, 29 Eylül’de ise PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 ve PC için Avrupa’da satışa çıkacağı belirtiliyor.

.ads in wordpress

Bu yazı şimdiye kadar 1799kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.