Düello -Online Bilgi Yarışması

[adsenseyu4]

Read ın your language

duello-tayfuncatechnology

Genel kültürünüze güveniyor ve bilgi yarışmalarını severek izliyorsanız bu mobil uygulama tam size göre.

Düello ile online olarak ister arkadaşlarınız isterseniz de hiç tanımadığınız insanlarla online olarak bilgi yarışmasına katılabilirsiniz. Çeşitli kategorilerde yarışabilir online ,anlık olarak sorulara belirtilen sürelerde cevap verebilirsiniz. Kimin ilk önce cevap verdiği değil kimin en çok bildiği ölçülüyor. Yarışmadan herhangi bir sebepten çıkarsanız kaybetmiş sayılacaksınız,bilginiz olsun.

Bu uygulama çok duello ‘lara platform olabilir, iddiaya girip çok yemek kazanabilir,kaybedebilirsiniz 🙂

Hem eğlenip hem de genel kültür kazanma şansınız da cabası.

Oyun içi satın almanız gereken elmaslar var.

10 Elmas : 5,29 TL

30 Elmas : 10,49 TL

65 Elmas : 20,99 TL

165 Elmas : 42,99 TL

315 Elmas : 77,99 TL

Aynı zaman da belli oranlarda bonuslar da kazanıyorsunuz.

Altın da satın alıp oyun için kullanmanız gerekebiliyor.

1000 Altın : 2,69 TL

2000 Altın : 5,49 TL

5.000 Altın : 10,49 TL gibi devam ediyor.

duello-tayfuncatechnology-1

Oyunda Elmas ve Altın’a neden ihtiyaç duyuluyor ? İllaki satın almak mı gerekiyor ?

Turnuva’ya katılmak için altın gerekli. İllaki satın almanız gerekmiyor, yarışmaları kazanarak da Elmas veya Altın kazanabilirsiniz.

Denemek için üye olmanız gerekmiyor. AK saçlı bir teyze profil resmi ile “dogruanlam” adı ile yarışmalara katılabilirsiniz. Dilerseniz, facebook hesabınızla da giriş yapıp bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak da oynadığınız bu oyunun sık sık çıkan reklamları ve bazen soruları beklemeniz can sıkabilir ancak genel olarak severek kullandığım bir mobil uygulamadır.

Yarışma sırasında başıma gelen başka bir ilginç olay ise takılıp 10 kezden daha fazla aynı soruyu sorması ve sürekli puan vermesi. Hiç bitmiyor,sürekli puan alıyorsunuz. Sonuç,yarışmadan çıktım ve kaybettim. Halbuki ne kadar çok puan kazanmıştım. 🙂

Oyun sırasında karşıdaki oyuncuya arkadaşlık talebi gönderebilecek. Daha çok arkadaş daha çok rakip demek. Arkadaşları oyuna girdiklerinde, bir kategoride başarılı olduklarında veya kendilerine meydan okunduğunda anlık bildirim olarak telefonlarında görebilecekler. Böylece zaman kaybetmeden, arkadaşlarının meydan okumalarına cevap verebilecek veya onlarla aynı anda turnuvaya katılma şansı yakalayabilecekler.

duello-tayfuncatechnology-2

Oyun 3 ana kategoride sunuluyor:

  • Hemen Oyna: Oyuncu, seviyesine göre seçebileceği yarışma kategorisinde, oyunda çevrimiçi olan oyuncularla anlık rekabet edebilecek.
  • Meydan Oku: Facebook arkadaşlarına veya Düello arkadaşlarına istediği kategori ile meydan okuyup, kazandığı zaferleri sosyal medyada duyurabilecekler.
  • Turnuva: Anlık olarak katılabilinen Turnuvalarda rakipleri eleyip birinciliğe ulaşarak birçok ödül kazanabilecekler.

[adsenseyu2]

Düello’yu App Store veya Play Store‘dan indirebilirsiniz.

 

[adsenseyu1]
Tayfun KINACI hakkında 784 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.