Dark (Karanlık) Dizi-Netflix

Read ın your language

DARK-Netflix dizisi
DARK-Netflix dizisi

Bu yazı şimdiye kadar 640kez okundu!

Dark (Karanlık) Dizi-Netflix

DARK-Netflix dizisi
DARK-Netflix dizisi
2017 16+ 

Bir çocuğun kaybolması, dört aileyi hummalı bir cevap arayışına iter. Bu arayışları, üç nesli kapsayan akıl almaz bir gizemi ortaya çıkarmalarına neden olur.

IMDB puanı :8.8 olan bu diziyi bir çırpıda ilk sezonunuzu bitireceksiniz. Cidden bağımlılık yapacak bir sonraki bölümü merak içinde izlemeye devam edeceğiniz bir dizi olduğunu belirtmekte fayda var. 1 bölüm izlerim sonrasını yarın izlerim gibi planlar yapıyorsunuz , plan bozar baştan belirtiyim.

Bölümler birbirine bağlıdır. Bir bölümü izlemeden bir sonrakine geçişiniz olmaz. Diğer taraftan bir önceki bölümde neler olduğunun özeti her bölüm öncesi de yok. Yani her bölümü izleyin. Her bölüm ortalama 50 Dk. ilk sezon 10 bölümden oluşuyor. Bütün bölümleri izleyip bitirdim. Bol karakter olduğu için biraz kafanız karışabilir. Bu yüzden aşağıdaki şema anlamanıza yardımcı olacaktır.

.ads in wordpress

Dark (Karanlık) Dizi-Netflix

Jenerik müziğini de beğendiğimi belirtiyim. Atlamdan severek her seferinde dinliyorum.

 
Başroldekiler: Louis Hofmann, Oliver Masucci, Jördis Triebel
Türler: Diziler ve Programlar, Suç Temalı Diziler, Drama Dizileri, Suç Drama Dizileri, Gerilim Dizileri, Bilim Kurgu ve Fantastik Diziler
Yaratıcılar: Baran bo Odar, Jantje Friese

Bu yazı şimdiye kadar 640kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.