Black Mirror Dizisi Sezon 4 ile devam ediyor.

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 544kez okundu!

Black Mirror Dizisi Sezon 4 ile devam ediyor.

blackmirror 4/1
blackmirror 4/1

Black Mirror dizisi Sezon 4 ile devam ediyor. 4ncü sezonun ilk bölümü Arkangel için fragman yayınlandı.

Bilim-Kurgu severlerin yakından takip ettiği dizi ,yeni sezonu ve bölümleri ile ekran karşısına kitlemeye devam edecek gibi duruyor. Fragman oldukça esrarengiz şekilde bir anda kaybolup tekrar ortaya çıkan ufak bir çocuk ile başlıyor.

Heyecanla izlemeyi beklenlerden olduğumu belirtiyim.

Dizi hiç  izlemedim, şimdi başından başlamak gibi bir düşünceniz olmasın. Bölümlerin birbiri ile direkt bağlantısı yok. Ancak bütünün parçaları olarak birleştirebilirsiniz tabii.

.ads in wordpress

Bu yazı şimdiye kadar 544kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 767 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.