Battlefield Hardline Betası Ücretsiz PS4 ve PS3 için PSN’de.

[adsenseyu4]

Read ın your language

EA ‘nın başarılı oyunu Battlefield’in yeni serisi Battlefield Hardline, GTA serisine rakip olurcasına şehirde geçen bir oyun. Suçlu ve Polis kovalamacası ve yine bir sürü suç işlenip katliyamlar yapılabiliyor. Görsel ve kurgu olarak film sahnelerini aratmıyor.

[adsenseyu1]

EA, oyunun beta sürümünü ücretsiz olarak PS3 ve PS4 için PSN’de indirilmek üzere sunmuş.
24 saatlik zaman diliminde 132.287 kişinin aktif olarak oyunu oynadığı EA tarafından doğrulanmış. Yoğun ilginin beraberinde oyun severlerin de şikayeti yok değil. Çünkü oyunu indirmiş olsanız da server’a bağlanmakta sıkıntı yaşıyorlarmış. EA’dan gelen açıklama ise; test sebebi ile kişi sayısı limiti koyulduğu yönündeymiş. Server’ların aynı anda kaç kullancıyı kaldırabileceği test edilip limitli olarak kontrol ediliyormuş.

Şansınızı deneyin !

[adsenseyu4]

[adsenseyu1]
Tayfun KINACI hakkında 784 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.