Avatar 2 Ne zaman geliyor?

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 1408kez okundu!

_1397199522

IMDB ‘nin duyurduğu üzere Avatar 2 , 2017 yılının sonunda gösterime girecek.

25 Aralık 2017 şeklinde de özellikle tarih belirtilmiş. Serinin 2 ‘den sonrasının gelmesi de olasılıklar arasında. Avatar 2 ‘nin ilk Avatar filminin yarattığı hayranlığı yaratabilecek mi ? Konu nasıl işlenecek ? İlk ‘i daha iyiydi gibi klişe cümleler kurmak durumunda kalmayız diye düşünüyorum. Avatar ‘ın ilki ,ikincisi için oldukça büyük beklenti yaratıyor. James Cameron ‘ın işi oldukça zor.

_1397199510

Amerika ve Kanada’da ilk gösterim gününde 26 milyon dolar, haftasonunda 77 milyon dolar hasılat elde eden ilk Avatar filmi, gösteriminin üçüncü haftasında dünya genelinde 1 milyar dolar hasılat elde etmişti.

Avatar_5

 

Bu yazı şimdiye kadar 1408kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.