Ataribox Oyun Konsolu Ne zaman çıkıyor?

Read ın your language

atari-console
atari-console

Bu yazı şimdiye kadar 664kez okundu!

Ataribox Oyun Konsolu Ne zaman çıkıyor?

Ataribox , nostalji ve oyun severlerin yakından takip ettiği oyun konsoludur. Eski Atari ‘nin görseli ile yeni Ataribox ‘un görsellerini kıyasladığınızda ciddi fark olduğunu görebilirsiniz. Dış görünüşü değişmiş de içi değişmemiş mi ? Mutlaka değişmiş de resmin açıklama henüz yapılmadı. Dolayısıyla merak uyandırma ve ilgi çekme politikası izleniyor.

atari-console
atari-console

Oyun konsoluğu olarak akla önce Sony Playstation gelir. Çok yakın takipçisi de Microsoft XBox One. Evt, Xbox sonradan ama geride olmasına rağmen hızlı ilerleme kaydetti.

Sizin Oyun konsolu tercihiniz nedir ?

Bir rivayete göre AtariBox Linux tabanlı bir işletim sistemine sahip olacak ve emülatörler ile de klasik oyunları oynamaya imkan sunacakmış. Teknik özellikleri bilinmemesine rağmen cihazın arkasına yani giriş ve çıkış portları incelenince bir fikir edinmeye yardımcı oluyor. HDMI çıkışı ,ethernet ve 4x USB çıkışları mevcut , SD kart okuyucu,USB Type -C ve adaptör girişi mevcuttur.

.ads in wordpress

SATIŞ FİYATI

Ürünün fiyatı 250-350 USD arası olarak tahmin ediliyor.

Ön Sipariş tarihi 14.12.2017 ‘de başlıyor.

ataribox-preorders
ataribox-preorders

Ön sipariş vermek için tıklayınız.

Oyun severleri tebessüm ettiren reklam filmi

Google ‘un StarWars jesti

Bu yazı şimdiye kadar 664kez okundu!

"Ataribox Oyun Konsolu Ne zaman çıkıyor?", 5 out of 5 based on 1 ratings.

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 767 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.