Ata Demirer Opet Reklamı

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 877kez okundu!

Ata Demirer Opet Reklamı

Ata Demirer Opet ‘in son reklam filminde Metin Akpınar ile rol almış. Berlin kaplanı rolünden hatırlayacağınız Ata Demirer yine aksanlı fakat bu kez rap de söylüyor. Şekil arabası ile şekil sözler ve eğlenceli reklam filmi.

Dikkat çekici olan noktalardan biri , otomobil markasının gizlenmemiş olmasıdır. FORD markası gözüküyor, acaba reklam filmine FORD ‘da sponsor oldu mu ?

Rap nakaratındaki “YO” ve plakadaki YO da gözden kaçmıyor.

Opet Relamındaki Ford Jeep Hangi model ve yıla ait?

.ads in wordpress

#gittimigidiyo

.ads in wordpress

Diğer Opet Reklam filmleri

Youtube Zorunlu reklamdan vazgeçiyor.

 

 

Bu yazı şimdiye kadar 877kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 767 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.