Apple WWDC 2012 Keynote – Full Video (1saat 54 dk) Henüz Değerlendirilmemiş

[adsenseyu4]

Read ın your language

 

Apple ‘ın geleneksel olan toplantı,konferans,buluşma nasıl adlandırırsanız yeni ürün lansmanını yaptığı 11 Haziran 2012 ‘e ait video full 1 saat 54 dk olarak. Kaçıranlar için tavsiye ederim.

Başlangıç, Siri ile olup şakalarını ve göndermelerini dinleyin derim. 🙂

Bu paylaşımda geç kalmış olsam da henüz iOS 6’yı yüklememiş ve öncelikle iOS 6 hakkında bilgi almak isteyenler için ideal olduğunu düşünüyorum. Ayrıca iOS 6 ile gelen yenilikler için diğer bir yazıyı da okumanızı öneririm. Tıklayınız.

Bu Yazıyı Değerlendirin lütfen.

[adsenseyu1]
Tayfun KINACI hakkında 783 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Sizin yorumunuz yok mu ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.