Apple WWDC 2012 Keynote – Full Video (1saat 54 dk)

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 3279kez okundu!

 

Apple ‘ın geleneksel olan toplantı,konferans,buluşma nasıl adlandırırsanız yeni ürün lansmanını yaptığı 11 Haziran 2012 ‘e ait video full 1 saat 54 dk olarak. Kaçıranlar için tavsiye ederim.

Başlangıç, Siri ile olup şakalarını ve göndermelerini dinleyin derim. 🙂

Bu paylaşımda geç kalmış olsam da henüz iOS 6’yı yüklememiş ve öncelikle iOS 6 hakkında bilgi almak isteyenler için ideal olduğunu düşünüyorum. Ayrıca iOS 6 ile gelen yenilikler için diğer bir yazıyı da okumanızı öneririm. Tıklayınız.

[youtube w06XJdrlQk0 ]

Bu yazı şimdiye kadar 3279kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.