Apple Watch Kullanım Kılavuzu

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 1864kez okundu!

 

apple-watch-tayfunca-teknoloji

 

Apple Watch Kullanım Kılavuzu

Apple Watch kullanıcı yorumları ile ilgili yazıya burdan ulaşabilirsiniz.

Apple Watch sahibi iseniz ve almak için düşünüyorsanız öncelikle kullanıcı yorumlarını okumanızı öneririm. Apple Watch fiyatı maalesef ki bir iPhone fiyatında olduğu için ister istemez bir durup düşünmek gerekiyor.

Apple Watch ‘un tüm  özelliklerini kullabiliryor musunuz ? Bütün yeteneklerini biliyor musunuz ? Bunun için kullanım kılavuzunu incelemenizi öneririm.

Apple Watch Kullanım Kılavuzu için tıklayınız.

.ads in wordpress

 

Bu yazı şimdiye kadar 1864kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 784 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.