Apple ürünlerinizin garanti durumunu kontrol edin. Henüz Değerlendirilmemiş

[adsenseyu4]

Read ın your language

Apple ürünlerinin garanti sorgusu nasıl yapılır ?

[adsenseyu1]

Apple ‘ın online mağazasından ve açılması muhtemel mağazalarından alış veriş yaptığınızda herhangi bir numarayı aramadan internet üzerinden cihazınızın garantisini sorgulayabilirsiniz. Apple bu hizmete ” Self Solve” (Kendin çöz) adını vermiş. Aşağıdaki linki kullanarak garanti sorgulama ekranına erişebilirsiniz.

[adsenseyu2]

Garanti Sorgulama için gerekli olan ; ürünün seri numarasıdır.

Genelde ürünün altında veya arka kapağında yer alır ve “serial no ” olarak geçer.

Cihazımın seri numarası nerde ?

Garanti sorgulama

[adsenseyu3]

Sadece garanti sorgulamak için değil aynı zamanda arızalı ürününüzü kayıt edip süreci başlatabiliyorsunuz ki bu uygulama henüz Türkiye’de geçerli değil.

iPhone  garanti sorgulaması ve soru-cevaplar.

apple garanti sorgulama

Bu Yazıyı Değerlendirin lütfen.

[adsenseyu1]
Tayfun KINACI hakkında 783 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Sizin yorumunuz yok mu ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.