Apple Türkiye Hoşgeldin

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 3984kez okundu!

20131102-014251.jpg

Sonunda Apple Türkiye’ye geldi. Artık orjinal özgün tasarımlarla Apple Mağazaları Türkiye’de göreblileceğiz hatta apple severler tüm ürünleri ordan almayı tercih edeceklerdir. Yurtdışında görmeye alıştığımız Apple severlerin dünyası bembeyaz görkemi ile yerini alacak.

Şimdiye kadar neden açılmadı sorusuna cevap bulamıyorum. tahminlerim anlaşmalı satış kanalı,disbiritörü ile olan anlaşması olabilir. Yada pazarda yatırım yapmaya değecek hacim olup olmadığını tespit etmek istemiş olabilirler.

Tahminim ilk mağaza İstanbul’da olacaktır. Hatta ikincisi de İstanbul’da ve sonrası Ankara,İzmir de olur düşüncesindeyim. Mağazalar ile ilgili resmi açıklama gelene kadar online satış kanalı açıldı bile. Üstelik ücretsiz kargo ve ücretsiz 1 ay iade garantisi ile. Tabii kredi kartına taksit imkanını pas geçmek olmaz.

http://store.apple.com/tr adresini ziyaret edip alış veriş için üye olmanız yeterli olacaktır.

Apple ‘ın geleneksel ince belli çay bardağımızın altlığını da kullanması gözlerden kaçmıyor.

Artık kimsenin yurtdışından Apple ürünü getirmesine yada gettirmesine gerek kalmadı.

Apple severler gözünüz aydın.

Bu yazı şimdiye kadar 3984kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.