Apple Konferans Videoları (2010-….)

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 4416kez okundu!

10.09.2013 tarihinde yapılan geleneksel Apple ürün lansman konferansında, beklentiler doğrutusunda iPhone 5 S, iPhone 5 C (Colour) , iOS 7, iTunes Radio tanıtıldı.

İzlemediyseniz , bir gözatın derim.

Apple ‘ın hem ürün anlamında hem de sunum anlamında biraz eski süksesinden yoksun gibi geldi. Nerde o Steve JOBS’ın sunumları ? Her ne kadar da şimdiki gibi aman aman yeni ürünler olmamasına rağmen Steve JOBS muazzam bir gösteri ve show ile tanıtım yapardı. Ürünleri merak etmekle beraber sunumu da insanlar merak ederdi.

 

Sanki dünkü tanıtımda kişi sayısı da daha önceki toplantılara göre düşük ve daha küçük bir salon tercih edilmiş gibi. Kilişe başlangıçlar , aynı tarz aynı açıdan çekilen videolar. Açıkçası Apple’ın o muazzam büyüsü bozulmuş ve rutinleşmiş gibi geldi.

Buyrun kıyaslamayı siz de yapın.

2010 yılından şimdiye kadar tüm Apple Event videolarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Apple her yeni toplantısında yine aynı linki kullanıp kaçırdıysanız izleyebilirsiniz.

 

 

APPLE EVENTS

 

Bu yazı şimdiye kadar 4416kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 784 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.