Android ve iOS için Microsoft Office ertelendi.

[adsenseyu4]

Read ın your language

 

Microsoft Office programının mobil cihazlar için versiyonu çıkacağı söylentileri yayılmış ve piyasaya çıkacağı tarih net olmamakla beraber Nisan 2013 olarak belirtilmişti ki maalesef gerçekleşmedi.

Yine söylentilerin devamına göre Ekim 2014’e kadar umudu kesmek gerekiyor.

Office programının lite bir versiyonu olacağını tahmin ediyorum. Ayrıca tüm Office programları yerine Word,Excel,Powerpoint,One Note programlarının uygulama versiyonları olacaktır.

Kalem desteği olur mu bilmiyoruz. Ayrıca sadece bilgisayarda kullandığımız Office dokümanlarını okumak için değil yazmak,değişiklik imkanı da sunmalı ki diğer mevcut Office uygulamalarından farkı olsun. Yeni bir doküman oluşturulup çeşitli yöntemlerle kayıt edilip paylaşılır olmalıdır.

Win 7-8 mobil cihazlar için Office versiyonu mevcut. Hatta bu uygulamalar arasındaki One Note mobil versiyonu şuan hem Android hem de iOS’da kullanılabiliyor. Her iki işletim sisteminin uygulama mağazalarında bulabilirsiniz.

Office Mobile

Özellikler

 • Word Mobile
  Word Mobile

  Word telefonunuzda! Artık tam ekran okuma özelliği ve bıraktığınız yerden devam edebileceğiniz belgelerle.

 • Excel Mobile
  Excel Mobile

  Çalışma sayfaları, grafikler, tablolar ve formüller beklediğiniz gibi çalışır. Sayı ve metin girin, hücreleri düzenleyin ve yorum ekleyin.

 • OneNote Mobile
  OneNote Mobile

  Parlak fikirlerinizi hemen not alın, bir gezi planlayın ya da alışveriş listenizi güncelleyin. Sesinizle bile not alabilirsiniz

 • PowerPoint Mobile
  PowerPoint Mobile

  Sunularınızı cebinizde taşıyın. Artık slaytlar ve notlar aynı ekranda görünür, böylece hızla inceleyebilirsiniz.

 • SharePoint Workspace Mobile
  SharePoint Workspace Mobile

  Office 365 kullanıyorsanız, SharePoint dosyalarınızı her yerden hatta kurumsal ağda değilken bile telefonunuzdan görüntüleyebilirsiniz.

 • SkyDrive
  SkyDrive

  Her türdeki dosyayı ve belgeyi SkyDrive’a kaydedin ve bunlara telefonunuzdan ya da herhangi bir bilgisayarda web üzerinden erişin.

[adsenseyu1]
Tayfun KINACI hakkında 784 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.