3 kameralı Telefon Huawei P20

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 836kez okundu!

3 kameralı Telefon Huawei P20

Huawei-Point-Cloud-Depth-Camera
Huawei-Point-Cloud-Depth-Camera

3 kameralı Telefon Huawei P20 ‘nin görüntüleri yayınlandı. Merak  konusu olan 3ncü kameranın ne işe yarayacağı ve yine Leica ile işbirliği mevcut mu ?

.ads in wordpress

Android 8.1 –  Oreo versiyonu ile satışa çıkması bekleniyor. Huawei ‘nin P20 ‘yi 27 Mart tarihinde ya Paris etkinliğinde yada Barcelona World Mobile Congress ‘de tanıtması bekleniyor.

Yeni kamera sisteminin adına : Point Cloud Depth Camera . Ne anlama geldiğini ve özellik sunacağını yakında öğreneceğiz.

40 MP arka kameralar ve 24 MP ön kameraya sahip olacak ve Alman len ve kamera üretici Leica ile işbirliği olacakmış.

Böylece Samsung gibi dev markalardan önce Huawei bu kez ilk adımı atıp 3 kameralı akıllı telefona geçiş yapmış olacak.

Bu yazı şimdiye kadar 836kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 780 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.